t: 33 828 34 00
e: info@czasza.pl
oferta
Monitoring
Ochrona fizyczna
Konwojowanie
Ochrona imprez masowych
Zabezpieczenie Techniczne
Monitoring
Szkolenia i kursy
Outsourcing
Agroturystyka
Całodobowe monitorowanie sygnałów z zainstalowanych systemów alarmowych pozwala na automatyczną rejestrację informacji z ochranianych obiektów oraz przekazywanie ich do Operatora Stacji Monitorowania, który niezwłocznie podejmuje odpowiednie działania. Pod jego nadzorem znajdują się Grupy Interwencyjne, które patrolując tereny wokół ochranianych obiektów natychmiast podejmują wszelkie możliwe działania eliminujące czynniki zagrażające życiu i ochranianemu mieniu.
 
Grupy Interwencyjne składają się wyłącznie z doskonale wyszkolonych pracowników z licencją, będących w stałym kontakcie z Dyżurnym Stacji Monitorowania. Wyposażeni są oni w broń palną, środki przymusu bezpośredniego, kamizelki oraz hełmy kuloodporne i osobiste środki łączności. Ich zadaniem jest możliwie najszybsze dotarcie do obiektu, z którego otrzymano sygnał alarmowy, podjęcie interwencji oraz zabezpieczenie obiektu do czasu przyjazdu osób upoważnionych, jak również poinformowanie odpowiednich służb.
 
W zależności od Państwa potrzeb i wymagań oraz warunków technicznych, sygnały z ochranianych obiektów mogą być przekazywane poprzez sieć radiową, telefoniczną i GSM.
 
Wykorzystywany przez nas system monitorowania oraz wszystkie urządzenia posiadają atesty i homologacje dopuszczające do użytku na terenie całej Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.
Certyfikaty i nagrody:
Copyright © 2012  CZASZA SYSTEM
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ